Hukuk Bulutu nedir?

Hukuk Bulutu, hukuk bürolarının ofis ve ekip yönetimi için gerekli tüm ihtiyaçlarına tek bir sistem içerisinde çözüm getirmek için tasarlamış web tabanlı hukuk ofisi yönetim programıdır.

Hukuk Bulutu; 1, 10 veya 100 kişilik hukuk bürolarının hepsinin kullanımına uyumlu olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Çok sayıda kullanıcının olduğu bürolarda Hukuk Bulutu'nun ekip yönetimi ve yetkilendirme gibi birçok kolaylık sağlayan özelliği daha rahat farkedilecektir.

Hukuk Bulutu'nu kullanmaya karar verdiğinizde size özel ayrı bir veritabanı kurulur. Kendinizin belirleyeceği bir subdomain ile oluşturulan veritabanına ulaşarak sistemi istediğiniz yerden veya cihazdan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Talep etmeniz halinde verileriniz size iade edilerek sistemden ayrılmanız mümkündür.

Aşağıda; Hukuk Bulutunun ofisinize verimlilik, kurumsallık ve hız kazandıracak bazı özelliklerin bulabilirsiniz..

Kazanımlar

Özellikler


BELGELER

Dökümanlarınızı boyut ve tür sınırı olmaksızın dosyalarınıza kolayca yükleyin, ekibinizle paylaşın. Herbir dosyanızın döküman arşivi olsun.


BİLDİRİMLER

Hukuk Bulutu'nuzdaki bütün gelişmelerden haberdar olun. Bildirimleri takip ederek dosyalarınızın ve ekibinizin durumu hakkında güncel kalın.


ARŞİV

Güncel dosyalarınız ile çalışın. Takip süresi geçmiş olan dosyalarınızı arşive gönderin. İstediğiniz zaman arşiv dosyalarınıza ulaşın ya da tekrar güncel dosyalarınızın arasına geri yükleyin.


BİLGİLENDİRME

Süreli işlerinizi sizin yerinize takip eder ve bu iş ile yetkili ekibiniz günlük e-posta ile bilgilendirilir.


EKİP YÖNETİMİ

Dosyalarınızı ve işlerinizi ekibiniz ile paylaşın. Ekibinizi yetkilendirin, takip edin ve yönetin. Ofisinize hakim olun.


İŞLER

Not kağıtları ve sayısız ajandalardan kurtulun. Bütün işlerinizi tek bir yerden yönetin, yetkilendirin ve dosyalarınızla ilişkilendirin.


MASRAFLAR / TAHSİLATLAR

Dosyalarınıza yapılan masrafları ve tahsilatları belgeleriyle birlikte ekleyin. Tüm masrafları/tahsilatları dosya, müvekkil veya personel bazında yönetin.


MASRAF TALEP

Gelen masraf taleplerini onaylayın veya reddedin. İleriye yönelik masraf planınızı yapın, sürprizlerle karşılaşmayın.


TAKVİM

Tüm duruşma, keşif, inceleme, ifade, toplantı, zamanaşımı, satış ve süreli işlerinizi takvim ile tek bir yerden planlayın, yönetin. Takvim, ekibinizi etkinlikler hakkında günlük bilgilendirsin.


KULLANICI KASALARI

Her kullanıcının dosyalar için yaptığı marafları / tahsilatları ve merkez kasa ile arasındaki cari hareketlerini takip edin.


MÜVEKKİL CARİ YÖNETİMİ

Herbir müvekkilinizin tüm dosyalardaki masraf ve tahsilatlarını takip edin. Serbest meslek makbuzu ekleyerek borçlandırın, ödeme ekleyek alacaklandırın ve bu sayede oluşan cari bakiyesini güncel izleyin.

DOSYA TAKİBİ

Bütün dava, icra ve danışmanlık dosyalarınızın tüm işlemlerini, dökümanlarını ve gelişmelerini takip edin.


İCRA TAKİBİ

İcra takibi için gerekli evrakları ve dosyaları (XML Dosyası, Ödeme Emri vs.) icra dosyası içerisinde oluşturun ve bilgisayarınıza indirin.


XML OLUŞTURMA

Herhangi bir İcra dosyası içerisinde takip talebiniz için XML dosyanızı, zarflarınızı ve ödeme emirlerinizi oluşturun.BELGE YÜKLEME

Dava,İcra ve Danışmanlık dosyalarınız için dilediğiniz kadar belge yükleme kolaylığı.


YETKİLENDİRME

Bütün dava, icra ve danışmanlık dosyalarında istediğiniz kullanıcılar için yetkilendirme yapın.


İLŞKİLENDİRME

Dava, İcra ve Danışmanlık dosyalarınızı birbirleriyle ilişkilendirebilirsiniz.NOTLAR

Küçük not kağıtlarından kurtulun. Notlarınızı, sistem içerisinde size ait not defterine ekleyin. İstediğiniz yerden ulaşın.


MESAJLAR

Mesajlar ile Hukuk Bulutu'nuzun kullanıcıları ile birebir veya toplu iletişim kurun, mesajlaşın.


ÖN BÜRO

Tüm kişi, şirket, kurum, avukat kayıtlarını ve bilgilerini dökümanlarıyla birlikte Ön Büro’da tutun. Bu kayıtları dava, icra ve danışmanlık dosyalarınızla ilişkilendirin.


MERKEZ KASA

Masraf, tahsilat ve avansların son durumunu ve güncel kasa bakiyenizi anlık takip edin.


MASRAF RAPORLAMA

Müvekkilinizin tüm dosyalarındaki masraflarını ve tahsilatlarınızı raporlama süreniz sadece 30 saniye.

Hukuk Bulutu'nun ofis yönetiminizi kolaylaştıracak özelliklerini daha yakından incelemek için hemen ÜCRETSİZ ONLİNE DEMO talebinde bulunun.